Matbet Canlı Destek

12 Eki

Siteye üye olsun ya da olmasın her birey hatta ulaşım sağlayabilmektedir. Matbet giriş işlemlerini gerçekleştirip siteye bağlandıktan sonra gerek masaüstü gerek mobil sitede sayfanın sol alt kısmındaki kutucuğa tıklayarak müşteri hattı üzerinden site yetkilileri ile iletişim kurulabilmektedir.

Diğer İletişim Yöntemleri

Kısaca Matbet canlı yardımın nasıl kullanıldığından da bahsedelim. İlgili sohbet kutucuğuna tıkladıktan sonra bir pencere açılacaktır. Eğer siteye üye iseniz isminiz ve kullanıcı adınızı ilgili boşluklara yazdıktan sonra “şimdi konuşmaya başlayın” sekmesine tıklayarak o an için müsait olan müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Müşteri yetkilisi sorununuzu anında çözebilmekte ya da eğer uygun görülürse ilgili departmana aktarmakadır. Sorun, anında çözülmediyse gidişat ve sonuçla ilgili sizin belirlediğiniz iletişim yöntemi ile tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılmaktadır.

Matbet canlı yardım ile ilgili düşüncelerinizi ya da deneyimlerinizi bizlerle bu sayfalarda paylaşabileceğinizi hatırlatalım. Herkese oyunlarında bol şans dileriz!

2 Replies to “Matbet Canlı Destek

    • Esra Hanım merhaba, internet sitemizin üst kısmında göreceğiniz Matbet giriş butonumuzu kullanarak siteye bağlanabilir ve üyelik işlemlerinizi hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir