Matbet Şifremi Unuttum

10 Mar

Siteye bağlanıp “giriş yap” bölümünden kullanıcı adınız ya da şifrenizi yanlış yazdığınızda ekranda “Giriş başarısız, lütfen kullanıcı adı ve şifrenizi kontrol ediniz” şeklinde bir yazı belirmektedir. Bu durumda yapılması gereken şey aynı sayfadaki “şifremi unuttum” sekmesine tıklamaktır.

Şifremi unuttum sekmesine tıkladıktan sonra şifre yenileme başlıklı yeni bir küçük pencere açılır ve en üstte “Şifre hatırlatma e-mailini almak için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurun” yazısı yer alır. İlgili boşluğa e-posta adresinizi yazıp, robot olmadığınızı kanıtladıktan sonra “şifre sıfırlama” kutucuğuna tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. E-posta bilgisinin yazıldığı yere siteye kayıt olurken vermiş olduğunuz e-posta adresini yazdığınızdan emin olunuz. Güvenlik gereği farklı e-posta adresleri kabul edilmemektedir.

E-posta adresinize gönderilen mailde bir link yer almaktadır. Bu linke tıklayınca yeniden Matbet bahis sitesine yönlendirilmiş olursunuz. Açılan sayfada yeni belirlediğiniz şifreyi uygun boşluğa yazıp onaylayarak yeni şifrenizi kullanılır hale getirebilirsiniz.

Matbet şifremi unuttum hizmetinden her zaman kısıt olmaksızın yararlanabilirsiniz. Şifre unutma sorunu her zaman ve birden fazla yaşanabileceğinden Matbet teknik ekibi bu uygulamayı kullanmaya bir sınır getirmemiştir. Kısacası Matbet’te şifrenizi unutmuş olmanız büyük bir sorun teşkil etmez ve sorun kısa sürede çözülür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir